D.BAKIR
Parçalı Bulutlu Bugün
10°C / -2°C
BATMAN
Çok Bulutlu Bugün
8°C / 0°C
MARDİN
Parçalı Bulutlu Bugün
8°C / 0°C

 • Bitki banyoları nasıl hazırlanır?
  Bitki banyoları nasıl hazırlanır?
 • Antioksidan etkili muzlu ve mangolu smoothie
  Antioksidan etkili muzlu ve mangolu smoothie
 • Kış depresyonundan kurtulmanın yolları
  Kış depresyonundan kurtulmanın yolları
 • Detoks ile bağışıklık sisteminizi güçlendirin
  Detoks ile bağışıklık sisteminizi güçlendirin
 • Sağlık Sigortası Genel Şartları
  Sağlık Sigortası Genel Şartları
 • Seyahat Sağlık Sigortası Genel Şartları
  Seyahat Sağlık Sigortası Genel Şartları
 • Genel Sağlık Sigortası Hakkında Bilinmesi Gerekenler
  Genel Sağlık Sigortası Hakkında Bilinmesi Gerekenl
 • Paraguay Çayı Faydaları
  Paraguay Çayı Faydaları
 • Soğan Suyu Kürü Yapılışı ve İyileştirici Etkileri
  Soğan Suyu Kürü Yapılışı ve İyileştirici Etkileri
 • Mevsim geçişlerinde dökülen saçlara kekikli reçete
  Mevsim geçişlerinde dökülen saçlara kekikli reçete
2014 En İyi WordPress Eklentileri

wordpress-logo
Eğer sizde benim gibi wordpress kullanıcıysanız , bu en iyi wordpress eklentilerini bilmenizde fayda var derim. 2014 yılındaki en iyi eklentileri şöyle sıralayabiliriz;

1) Akismet: Akismet sıfırdan wordpress kurduğunuzda otomatik olarak kurlu gelen bir eklentidir.Eklenti ne işe yarar derseniz , sitemize gelen spam yorumlardan sitemizi korur.Bu nedenle yorumları tek tek kontrol etmenize gerek kalmamktadır.
wordpress all in one seo eklentisi

2) All in One SEO Pack : Bildiğiniz üzere Seo,sitelerimiz için çok önemli bir konudur.All in One SEO Pack eklentisiyle wordpress sitemizin Seo ayarlarını kolay bir şekilde yapabiliriz.Farklı bir çok Seo eklentisi bulunmaktadır ancak bu eklenti bana göre diğerlerinden daha iyi.Ben de tüm sitelerimde bu eklentiyi kullanmaktayım.

3) Contact Form 7 : Herkesin sitesinde bir iletişim sayfası bulunmaktadır.İletişim sayfalarımızda neden iletişim formu kullanmayalım değil mi ? İşte Contact Form 7 eklentisiyle sitemize kolay bir şekilde iletişim formu ekleyebiliyoruz.Yapmanız geeken tek şey eklentiyi kurmanız.
wordpress mailchimp eklentisi

4) MailChimp for WordPress : Bildiğiniz gibi Mailchimp internette bulabileceğiniz en güzel toplu mail gönderme servisidir.Eğer bir RSS kaynağınız var ise kaynağınızı MailChimp’e ekleyerek,sitenizde yazılan en yeni yazıları takipçilerinize mail olarak gönderebiliyorsunuz.Bu sayede takipçileriniz sitenizdeki hiç bir yazıyı kaçırmıyorlar.

5) W3 Total Cache : Her wordpress kullanıcısı,sitelerinin yavaş olduğundan bahseder.W3Total Cache eklentisiyle sitenizi hızlandırmanız mümkün. Bu konuda bir çok başka eklenti de mevcut fakat W3 Total Cache önbellekleme ve hızlandırma konusunda en komple en iyi wordpress eklentisi diyebilirim.Sizlere önerim bu eklentiyi kullanırken internetten nasıl kullanacağınıza dair bilgi almanızdır.

6) Wp Socializer : Sosyal medya artık herkesin hayatının vazgeçilmez bir parçasıdır.Bu eklenti ile sitemizdeki yazıların altında beğen,paylaş,yorum yap butonlarını kolay bir şekilde ekleyebiliyoruz.Bu sayede ziyaretçileriniz beğendiği yazıları sosyal medya hesaplarında kolayca paylaşabileceklerdir.

En iyi wordpress eklentilerini elimden geldiğince size anlatmaya çalıştım, eğer sorularınız veya sizin de tavsiyeleriniz varsa yorum yazabilirsiniz.


Eğer sizde benim gibi wordpress kullanıcıysanız , bu en iyi wordpress eklentilerini bilmenizde fayda var derim. 2014 yılındaki en iyi eklentileri şöyle sıralayabiliriz; 1) Akismet: Akismet sıfırdan wordpress kurduğunuzda otomatik olarak kurlu gelen bir eklentidir.Eklenti ne işe yarar derseniz , sitemize gelen spam yorumlardan sitemizi korur.Bu nedenle yorumları tek tek kontrol etmenize gerek kalmamktadır. wordpress […]


2014 En İyi WordPress Eklentileri Yazısına 1 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Zorunlu İşlem Sonucu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Benzer Yazılar

Yandex.Metrica