Antalya Otelleri

Seyahat Rehberi

OTEL ADI TELEFON FAKS WEB SİTE STATÜ
Divan Antalya Talya (Merkez) 90.242. 248 6800 90.242. 241 5400 http://www.divan.com.tr * * * * *
Club Hotel Sera      (Merkez) 90.242. 349 3434 90.242. 349 3454 http://www.clubhotelsera.com.tr * * * * *
Grand Adonis Hotel (Merkez) 90.242. 316 4444 90.242. 316 1031 http://www.adonishotel.com * * * * *
Hane Hotel 90.242. 756 0413 90.242. 756 0417 http://www.hanehotels.com * * * * *
Royal Wıng Hotel 90.242. 352 2500 90.242. 352 2518 http://www.royalwingshotel.com * * * * *
Antalya Hotel 90.242. 316 1010 90.242. 316 1020 http://www.antalyaoteli.com.tr * * * *
Blue Garden Hotel 90.242. 228 8900 90.242. 228 8909 http://www.bluegardenhotel.com * * * *
Grıda Cıty Hotel 90.242. 238 5500 90.242. 238 5516 http://www.gridacity.com * * * *
Club Falcon hotel 90.242. 323 0640 90.242. 323 3612 http://www.clubhotelfalcon.com * * * *
Tıtan Hotel 90.242. 565 1060 90.242. 565 1066 http://www.titanhotels.com * * * *
Akberlin Hotel 90.242. 229 0149 90.242. 229 0793 http://www.hotelakberlin.com * * *
Green Beyza Hotel 90.242. 323 2327 90.242. 323 2328 http://www.greenbeyzahotel.com * * *
Lara Plaza Hotel 90.242. 349 3868 90.242. 349 5418 http://www.laraplazahotel.com * * *
Grand Moonlight Hotel 90.242. 323 8807 90.242. 323 1736 http://www.grandmoonlight.com * * *
Mevre Hotel 90.242. 248 7800 90.242. 242 6663 http://www.mevrehotel.com * * *
Benna Hotel 90.242. 229 2890 90.242. 229 2510 http://www.bennahotel.com * *
Berkan Hotel 90.242. 511 6869 90.242. 511 4299 http://www.berkanhotel.com * *
Bilkay hotel 90.242. 511 3177 90.242. 511 3197 http://www.bilkayhotel.com.tr * *
Kleopatra Hotel 90.242. 513 3980 90.242. 513 5494 http://www.hotelkleopatra.com * *
July Hotel 90.242. 349 1143 90.242. 349 1381 * *
Koblenz Hotel 90.242. 259 1036 90.242. 259 1037 * *
Maryot hotel 90.242. 247 4805 90.242. 248 2196 * *
Rasya Hotel 90.242. 322 6891 90.242. 322 6895 * *
Serge Hotel 90.242. 243 9933 90.242. 243 8713 * *
Yalçýn Hotel 90.242. 244 0050 90.242. 244 0053 * *
Ata-k Hotel 90.242. 229 0005 90.242. 229 2559 * *
Amara World 90.242. 349 5151 90.242. 349 6939 http://www.amaraworld.com 1.sinif    tatil köyü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir