D.BAKIR
Parçalı Bulutlu Bugün
10°C / -2°C
BATMAN
Çok Bulutlu Bugün
8°C / 0°C
MARDİN
Parçalı Bulutlu Bugün
8°C / 0°C

 • Bitki banyoları nasıl hazırlanır?
  Bitki banyoları nasıl hazırlanır?
 • Antioksidan etkili muzlu ve mangolu smoothie
  Antioksidan etkili muzlu ve mangolu smoothie
 • Kış depresyonundan kurtulmanın yolları
  Kış depresyonundan kurtulmanın yolları
 • Detoks ile bağışıklık sisteminizi güçlendirin
  Detoks ile bağışıklık sisteminizi güçlendirin
 • Sağlık Sigortası Genel Şartları
  Sağlık Sigortası Genel Şartları
 • Seyahat Sağlık Sigortası Genel Şartları
  Seyahat Sağlık Sigortası Genel Şartları
 • Genel Sağlık Sigortası Hakkında Bilinmesi Gerekenler
  Genel Sağlık Sigortası Hakkında Bilinmesi Gerekenl
 • Paraguay Çayı Faydaları
  Paraguay Çayı Faydaları
 • Soğan Suyu Kürü Yapılışı ve İyileştirici Etkileri
  Soğan Suyu Kürü Yapılışı ve İyileştirici Etkileri
 • Mevsim geçişlerinde dökülen saçlara kekikli reçete
  Mevsim geçişlerinde dökülen saçlara kekikli reçete
Kaliteli Backlink Nasıl Alınır?


Merhaba, bildiğiniz gibi sitelerimizi üst sıralara taşıyabilmek için SEO çalışmaları yapmamız gerekiyor. Bu çalışmalardan belki de en önemlileri backlink çalışmalarıdır. Güçlü bir backlink inşaası ile desteklenen siteler arama motorları tarafından ödüllendirilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken bazı durumlar var çünkü bu çalışmaları yaparken abartıya kaçarsak ya da doğal olmayan çalışmaları uygularsak sitelerimize yarardan çok zarar getirecektir. Bu yüzden bu yazımızda 2017’nin en doğal ve kaliteli backlink alma yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Edu-Gov Backlinkler
Edu ve gov uzantılı siteler arama motorlarının gözünde itibara sahiptir, bu yüzden bu tarz sitelerden alacağımız backlinkler sitemizi yükseltecektir.

2017 edu backlink listesi siteniz için backlink alabilirsiniz.

Tanıtım Yazıları
Tanıtım yazıları ile backlink almak her zaman etkili olacak yöntemlerden biridir, fakat bu konuda dikkat etmek gereken bazı noktalar var. Tanıtım yazısı alacağınız sitenin güncel ve link çöplüğüne dönmemiş olmasına dikkat etmelisiniz, ayrıca kendi anahtar kelimeniz ile alakalı sitelerden tanıtım yazısı alırsanız daha çok işinize yarayacaktır. Son olarak makaleleriniz %100 özgün ve SEO uyumlu olmalı.

Sözlük Siteleri
Ekşi sözlük, uludağ sözlük, instela sözlük gibi büyük sözlük platformlarında sitenizin linkinin geçmesi her zaman sitenizin lehine olacaktır. Bu tarz sitelerde yazar hesabınız varsa ara ara kendi sitenizin linklerini ilgili başlıklarda paylaşabilirsiniz. Eğer bu sitelerde hesabınız yoksa webmaster forumlarında bu işi yapan kişilerden sözlük paketleri satın alabilirsiniz. İşlem ücereti genelde 20-30 lira arasında değişmektedir.

SEO Paketleri
Eğer yukarıda anlattıklarımı yapmaya zamanınız yoksa internetten hazır backlink paketleri satın alabilirsiniz. Fakat bu paketleri seçerken bazı şeylere dikkat etmeniz gerekiyor. Yazının başında da anlattığım gibi doğal olmayan yöntemlerden uzak durun. Sosyal medya çalışmaları her zaman faydalıdır, bu yüzden sosyal medya çalışmalarına ağırlık vermenizi öneririm.


Merhaba, bildiğiniz gibi sitelerimizi üst sıralara taşıyabilmek için SEO çalışmaları yapmamız gerekiyor. Bu çalışmalardan belki de en önemlileri backlink çalışmalarıdır. Güçlü bir backlink inşaası ile desteklenen siteler arama motorları tarafından ödüllendirilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken bazı durumlar var çünkü bu çalışmaları yaparken abartıya kaçarsak ya da doğal olmayan çalışmaları uygularsak sitelerimize yarardan çok zarar getirecektir. […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Zorunlu İşlem Sonucu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Benzer Yazılar

Yandex.Metrica