Marmaris Otelleri

Seyahat Rehberi


Marmaris ülkemizin en güzel tatil yörelerinden biridir.  Marmaris yeşilin ve mavinin tüm tonlarını yılın on iki ayında görebileceğiniz cennet bir köşedir.  Marmaris doğal güzellikleri, mavi tur olanakları, modern yat limanları ve körfezin her türlü su sporlarına olanak tanıması beş yıldızlı otellerinden başlıyarak en mutevazi pansiyonuna kadar tüm turistlerin gönüllerince tatillerini geçirebilecekleri cennet bir ilçedir.  Marmaris Akdeniz iklimine sahip oluşu nedeni ile kışın bile denize girme imkaný sağlarken, etrafını çepeçevre saran yüksek dağlar ile çam ormanları ve geniş yapraklı çınar ağaçları Marmaris’in yeşil dokusunu oluşturmaktadır.  Akdeniz iklimi etkisi altında bulunan Marmaris’te yazları sıcak ve kurak, kışları ise yağışlı geçmektedir.  Uluslararası marmaris yat yarışlarını yörenin belli başlı etkinlikleri arasındadır.  Bir tatil cenneti olan Dalaman ise sadece bir buçuk saat uzaklıkta olup hava ulaşımı bakımından Marmaris’e en yakın olan havaalanı konumundadır.  Marmaris’e gelenler için yatlarla mavi tura katılmadan, Marmaris’in eşsiz güzellikteki beldelerinden, Turuncu, Cennet Ada’yı, Bozburun’u, Turgut şelalesini, Yalancı boğazı, Günnüceği ziyaret etmeden, Marmaris müzesini görmeden, Marmaris tarhanası, Şura dondurmasını yemeden ve sayısız antik kentlerini ziyaret etmeden dönülmemesi tavsiye edilmektedir.

MARMARİS OTELLERİ

OTEL ADI

TELEFON FAKS WEB SİTE STATÜ
Aqua Hotel 90.252.455 3636 90.252. 455 3650 http://www.hotelaqua.com * * * * *
Divan Marmaris Mares 90.252. 455 2200 90.252. 455 2201 http://www.mares.com.tr * * * * *
Elegance Hotel 90.252.412 8101 90.252. 412 8193 http://www.elegancehotels.com * * * * *
İberostar Hotel 90.252.417 4050 90.252. 417 4060 http://www.hotelgrandazur.com * * * * *
Art Marmaris 90.252.417 3366 90.252. 417 3375 http://www.artmarmaris.com * * * *
Club Armar 90.252.417 2808 90.252. 417 2783 http://www.clubarmar.com * * * *
Club Green Nature 90.252.417 6120 90.252. 417 6132 http://www.clubgreennature.com * * * *
Loryma Resort Hotel 90.252.476 7220 90.252. 476 7225 http://www.loryma.com * * * *
Poseidon Hotel 90.252.413 4848 90.252. 412 1840   * * * *
Royal Maris Hotel 90.252.412 8383 90.252. 412 4112 http://www.royalmarishotel.com * * * *
Turunç Hotel 90.252.476 7024 90.252. 476 7032 http://www.turuncotel.com.tr * * * *
Flamingo Hotel 90.252.417 3255 90.252. 417 3259 http://www.flamingohotel.net * * *
Hawaii  Hotel 1 90.252.412 4003 90.252. 412 3673 http://www.hawaiihotels.com.tr * * *
Juniper Hotel 90.252.455 3151 90.252. 455 3616 http://www.hoteljuniper.com * * *
Sesin Hotel 90.252.412 5355 90.252. 412 2083 http://www.sesinhotel.com * * *
Sun Princess Resort Hotel 90.252.417 3525 90.252. 417 3528 http://www.princess.com.tr * * *
Irmak Hotel 90.252.412 4386 90.252. 412 4988 http://www.hotelirmak.com * *
Hawaii Hotel 2 90.252.412 4005 90.252. 412 4005 http://www.hawaiihotels.com.tr * *
Hani Hotel 90.252.412 5479 90.252. 413 7372 http://www.almenagroup.com * *
Hale Hotel 90.252.417 3436 90.252. 417 3328 http://www.almenagroup.com * *     
Pupa Yacht  Hotel 90.252.316 7715 90.252. 316 7737 http://www.pupa.com.tr * * 
Joy Group         90.252. 413 3430  90.252. 413 3434 http://www.joyhotels.com   1.sinif    tatil köyü
Marmaris Palace 90.252.455 5555 90.252. 455 2125 http://www.marmarispalace.com   1.sinif    tatil köyü
Magic Life 90.252.422 0200 90.252. 422 0208 http://www.magiclife.com   1.sinif    tatil köyü
Marmaris Park   90.252.455 2121 90.252. 455 3435 http://www.marmarispark.com   1.sinif    tatil kö

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir