D.BAKIR
Parçalı Bulutlu Bugün
10°C / -2°C
BATMAN
Çok Bulutlu Bugün
8°C / 0°C
MARDİN
Parçalı Bulutlu Bugün
8°C / 0°C

 • Bitki banyoları nasıl hazırlanır?
  Bitki banyoları nasıl hazırlanır?
 • Antioksidan etkili muzlu ve mangolu smoothie
  Antioksidan etkili muzlu ve mangolu smoothie
 • Kış depresyonundan kurtulmanın yolları
  Kış depresyonundan kurtulmanın yolları
 • Detoks ile bağışıklık sisteminizi güçlendirin
  Detoks ile bağışıklık sisteminizi güçlendirin
 • Sağlık Sigortası Genel Şartları
  Sağlık Sigortası Genel Şartları
 • Seyahat Sağlık Sigortası Genel Şartları
  Seyahat Sağlık Sigortası Genel Şartları
 • Genel Sağlık Sigortası Hakkında Bilinmesi Gerekenler
  Genel Sağlık Sigortası Hakkında Bilinmesi Gerekenl
 • Paraguay Çayı Faydaları
  Paraguay Çayı Faydaları
 • Soğan Suyu Kürü Yapılışı ve İyileştirici Etkileri
  Soğan Suyu Kürü Yapılışı ve İyileştirici Etkileri
 • Mevsim geçişlerinde dökülen saçlara kekikli reçete
  Mevsim geçişlerinde dökülen saçlara kekikli reçete
Sygic Travel Maps Offline

Nereye gidersen git yapabileceklerini keşfet ve kendi kişisel seyahat rehberini oluştur.
Sygic Travel, ortaklarından ve diğer kaynaklardan edindikleri bilgiler ile detaylı çevrimdışı haritaları bir araya getirerek her gezgin için güçlü ve son düzey bir uygulama yaratır.

20 MİLYON YER
Manzaralar, müzeler, parklar, kafeler, restoranlar, oteller, plajlar, şelaler, mağaralar hatta kuş gözlemevleri. İster şehir turu yapmayı sever bir turist ol, ister bir alışveriş seyahatine çık ya da romantik bir haftasonu kaçamağı… Hepsi bizde.

FOTOĞRAFLAR, AÇIKLAMALAR, VİKİPEDİ
Profesyonel seyahat editörleri tarafından veya diğer veritabanlarından elde edilen kaynaklar ile hazırlanan popüler yer ve mekanların fotoğraflarına, açılış saatlerine, giriş ücretlerine ve bağlantılara ulaşabilirsin.

PANORAMİK VİDEOLAR – YENİ!
360 derece destekli videolar ile en popüler manzaralara göz atın. Prag, Barselona, Valencia, Madrid, Granada, Sevilla, Marakeş, Gran Canaria, Porto, Lizbon, Atina, İstanbul, Kahire, Tel Aviv, Kudüs, Beytüllahim ve Viyana’dan 500’ün üzerindeki profesyonel videolar. 360 derece videolar ayrıca Cardboard desteklidir.

GEZGİNLER İÇİN TASARLANMIŞ HARİTALAR
OpenStreetMap.org kaynaklı, yürüyüş ve destinasyonu keşfetmek için ayarlanmış detaylı haritalar. Hazır arama, GPS tabanlı yürüyüş talimatları ve Sygic GPS Navigation ile ortaklaşa bir çalışma.

DÜNYA GENELİNDE ÇEVRİMDIŞI HARİTALAR
Sınırsız çevrimdışı harita indirme ve yürüyüş navigasyonunun da dahil olduğu Sygic Travel Premium satın alarak herhangi bir internet bağlantısı olmadan uygulamayı kullanın.

GELİŞMİŞ SEYAHAT PLANLAYICISI
Kullanımı kolay uygulama ile seyahatin için eksiksiz günlük bir rota oluştur. Tahmini seyahat sürelerini ve yürüme mesafelerini görerek daha gerçekçi planlar yap. Arkadaşlarını da davet ederek seyahatinizi birlikte planlayın.

GÜÇLÜ ARAMA MOTORU VE FİLTRELER
Bir yeri isminden veya adresinden bul. Cazibe yerlerini, müzeleri, alışveriş merkezlerini, restoranları, barları hatta Van Gogh tablolarını sergileyen sanat galerini bulmak için filtreleri kullan.

TURLAR VE ETKİNLİKLER
En iyi şehir turlarını, gemi seyahatlerini ve hatta yerel mutfak atölyelerini bul. En çok tercih edilen yerler için uygulamamızdan satın alacağın biletler ile sıraya girmekten kurtul.

KONAKLAMA
Otel, hostel, daire veya B&B ara. Seyahatine ekle ve seyahat süreleri ile birlikte günlük rotanda gör. Sygic Travel uygulamasından booking.com ile konaklayacağın yeri direkt rezerve et.

FODOR’S TRAVEL GUIDES
Sygic Travel Premium satın alarak kapsamlı değerlendirmeleri, Fodor’s şehir rehberlerini görebilir ve okuyabilirsin. 20 şehir rehberine çevrimdışıyken bile ulaş: Amsterdam, Bangkok, Barselona, Berlin, Budapeşte, Dubai, Floransa, Hong Kong, Los Angeles, Londra, Milano, New York City, Paris, Prag, Roma, San Francisco, Tokyo, Venedik, Viyana ve Washington D.C.

TÜM CİHAZLARDA KULLAN
Mobil uygulamada planlamış olduğun seyahatler diğer cihazlarında ve https://travel.sygic.com adresindeki web planlayıcımızda otomatik olarak senkronize edilir.

https://turbobit.net/u5zl5rq5mxo2.html


Nereye gidersen git yapabileceklerini keşfet ve kendi kişisel seyahat rehberini oluştur. Sygic Travel, ortaklarından ve diğer kaynaklardan edindikleri bilgiler ile detaylı çevrimdışı haritaları bir araya getirerek her gezgin için güçlü ve son düzey bir uygulama yaratır. 20 MİLYON YER Manzaralar, müzeler, parklar, kafeler, restoranlar, oteller, plajlar, şelaler, mağaralar hatta kuş gözlemevleri. İster şehir turu yapmayı […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Zorunlu İşlem Sonucu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Benzer Yazılar

Yandex.Metrica