Yeni Nesil Ses Kartı Kurulum Sorunun Çözüm Yolu – KB888111

Egitim Dökümanları

Yeni nesil ses kartlarında ses sorunu cok görülmekte ve bir cok kullancının canını sıkmakta.. Sürücüsünü kurduğunuz halde ses karınızın Aygıt Yöneticisinde soru işaretli veya ünlem işaretli oldugunu ve donanımı tanımadığı durumlarda yapmamız gereken çok basit aslında sadece bilgisayarınıza gerekli yamayı kurmanız yeterli olacaktır..


WİNDOWSU YAMALAYIN VE RESTART ATIN
KB888111 Download – Universal Audio Architecture (UAA) High Definition Audio class driver version 1.0a available for Windows XP, Windows Server 2003, and Windows 2000

KURULUM İŞLEMİ
Yukardaki kb888111 yamayı kurup ses kartınızın driverlarınızı kurunuz ve bilgisayarınızı yeniden başlatın eger yine bilgisayarım > özellikler > aygıt yoneticisinde

ses kartınız ünlem varsa o sürücüyü kaldırın ve bilgisayarı yeniden başlatın açılışta sürücünüz düzgün birşekilde kurulup çalışacaktır.
Soru işaretli varsa sürücüyü güncelleştir seçeneğini kullanarak sürücünüzü tanıtabilirsiniz..

Note : eğer yinede düzgün çalışmıyorsa bunlara dikkat edin biosunuzdan ses kartınızın acık olup olmadıgını kontrol edin ve bilgisayarınıza “microsoft UAA Bus Driver for High Definition Audio” yükleyiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.