Wordpress

WordPress İçin En İyi 3 Kullanıcı Yönetimi Eklentisi

Biliyor musunuz?

Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi WordPress için sınırsız denebilecek düzeyde eklenti ve tema mevcut. Kullanıcı yönetimi için en iyi 3 uygulamayı sizlerle paylaşıyoruz.

WordPress sitenizde kayıtlı olan kullanıcılarla ilgili erişim izinlerini, yetkileri düzenleyebileceğiniz ve tavsiye ettiğimiz uygulamalar şöyle:

User Role Editor

Yazar, editör, içerik sağlayıcı ya da abone gibi kullanıcı gruplarının yetkilerini düzenleyebilirsiniz. Bu eklenti, seçtiğiniz kullanıcı gruplarının hangi yetkilere sahip olacağını belirleyebiliyor.

Members

Members adlı etkiyle yeni kullanıcı grupları oluşturabilir ve bunların yetkilerini düzenleyebilirsiniz. Varsayılan üye grupları ve bunlara ait rollerin dışında farklı gruplar ve bu grupların rollerini kendinize göre düzenleyebildiğiniz eklenti, bu anlamda gerçekten başarılı işler sergiliyor

Advanced Access Manager

Advanced Access Manager adlı eklentiyle grupları düzenleyebilmenin yanı sıra belli bir gruba ait kullanıcıların tamamını kolayca silebilir, tek tek silebilir ya da kendi hesaplarını kendilerinin silebilmeleri için bir buton ekleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.